CONCEPT DAVETİYE


Concept Davetiye , Sedef Davetiye Firmasının Ürettiği Her Zevke Hitap Edebilecek Kaliteli ve Orjinal Tasarım Davetiyeleri ile Davetiye Sektörünün Öncü Kataloğudur. İlginç , Hareketli , Üç Boyutlu , Vintage , Sade , Floklu , Lazer Kesim , Çiçekli , Kadife ve İpli Davetiyeleri ile yenilendi ve sizlerin beğenisine sunuldu. Sitemizde bulunan markalar arasında önemli bir yere sahip olan Concept Davetiye ürünleri Sedef firması tarafından üretilen ve içerik olarak her zevke , bütçeye hitap edebilen önemli bir markadır. Özellikle ilginç davetiyeler kategorisinde her yıl biraz daha fazla kendisini yenileyerek devam etmekte olan Concept Davetiye binlerce çift tarafından tercih edilmektedir.

Kağıt dokusu tercihi ve ürünlerindeki özel tasarımı ile ön plana çıkmakta olan katalog değişik farklı tarzda modelleri ile göz dolduruyor. Ece Davetiye olarak her yıl toptan ve perakende olarak satışını gerçekleştirmekte olduğumuz bu markanın bayisi olarak devam etmekteyiz. Concept Davetiye ile ilgili ürünlerin herhangi bir şikayeti yoktur. Ürünler tamamen fabrika garantisinde olup oluşabilecek en küçük hata ya da kusur dahi telafi edilmek üzere planlanmıştır.

Sitemizde incelemekte olduğunuz tüm ürünler tarafımızca da garanti altına alınmıştır. Her yıl binlerce adet satılmakta olan Concept Davetiye ürünleri yeni yılda da en iyiyi sunmuş ve binlerce gelin damat adayı tarafından tercih nedeni olmuştur. Önemle tavsiye ettiğimiz markalardan biri olan bu ürünler için siparişinizi vermek çok kolay dilerseniz kapıda ödeme seçeneğini kullanabilir dilerseniz kredi kartınızla anında siparişinizi verebilirsiniz. Her markada olduğu gib bu marka için de ürün işçilikleri konusunda müşterilerimize iş düşmekte ve ürünler parçalar halinde kutularda sizlere ulaştırılmaktadır. Concept Davetiye Modelleri sitemizdeki kendi sayfasında yer almakla birlikte bunun dışında tüm merak ettiğiniz konuları müşteri temsilcilerimizi aramak sureti ile öğrenebilirsiniz.