SEDEF DAVETİYE


Sedef Davetiye Sedef Davetiye Firmasının Lüks Davetiye kataloğudur. Sedef Davetiye içinde Sade , Klasik , Şık ve Özel Davetiye Modellerini Barındırıyor. Özel Koleksiyon Kataloğu Olan Sedef Davetiye siz değerli müşterilerimizin en mutlu gününe daha da fazla değer katacaktır. Son yıllarda Lüks Davetiyeler arasındaki önemli bir yeri kaplamakta olan Sedef Davetiye markası için Modern , tamamen özgün ve göz alıcı davetiyelerden oluştuğunu söyleyebiliriz. Firmamız markanın toptan ve perakende satış bayisi olarak hizmet vermektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun kolay bir şekilde siparişlerinizi vererek kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Her yıl binlerce ürünü ile satışlarına devam etmekte olan firmamızda tüm ayrıntılar göz önünde bulundurulmuş ve tüm ürünlerde iade garantisi sağlanmıştır.

Sitemizde markaya ait yeni yılın koleksiyonlarından nadide örnekleri bulabilir şıklığıyla göz alan Sedef Davetiye Modelleri hakkında görseller ve açıklamalardan faydalanarak düğün öncesi hazırlıklarınızda önemli yer kaplayan davetiye seçimi konusunda bu sayfamızdan faydalanabilirsiniz.

Tüm görsellerin özenle seçildiği ve önemli markaların yer aldığı sitemizde açıklamalar detaylar ve ürün resimleri mevcuttur. Özellikle lüks davetiyeler kategorisi için ülkemizde az sayıda seçeneklerin en başında gelmekte olan Sedef grubunun bu önemli markasını önemle tavsiye edebiliriz zira fabrika tüm ürünlerinde olduğu gibi bu marka için de iade garantisi sunmaktadır.

Style Davetiye Modelleri ülke genelinde şıklık ve zerafet konusunda tercih nedeni olmaya devam etmektedir. Sitemiz üzerinden kolayca verebileceğiniz siparişlerinizde ödemeleriniz isteğinize göre kapıda ya da kredi kartınızla anında yapılabilmektedir. Geriye kalan arkanıza yaslanıp iade garantili olan ürününüzün gelmesini beklemek olacaktır.